Mektup

Aklımda düş oldun, ömrüme gülüş ol…

yazan: Mecnun R.

Gözlerindeki ışıltı nasıl işliyor mutluluğu anlatamam ki. Nasıl gösterebilirim tebessümünün içimdeki karşılığını. Heyecanım dahada artıyor sen yaklaştıkça. Çok derin bakıyor o güzel gözlerin. O kadar masumsun ki eminim melekler seninle beraber yürüyorlar, seninle birlikte bakıyorlar, seninle beraber gülüyorlar. Sen beni çok ama çok heyecanlandırıyorsun. Çocuk gibi çimlere uzanmak istiyor senin şirinliğinle beslendikten sonra ruhum. Senin adını söylemek istiyor dilim defalarca. Gözlerinin içine baka baka ‘biz’ diyebilmek istiyorum tüm hislerimle. Seninle vakit geçirmek istiyorum. Daha ve dahada seninle vakit geçirmek istiyorum. İçinde taşıdığın o kocaman yüreği görebiliyorum. Bakışlarına yansıyor. Saçları küt, kısa pantolonlu küçük bir kız çocuğu gibi sevimli, sarılmalık duruyorsun.

Şarkılar söyleyebiliriz seninle. Bana eşlik edebilirsin masumiyetindeki o hoş sesinle. Sen şarkılarımdaki o asil, o hanımefendi kadın olmak için yaratılmış olamaz mısın? Sen alın yazım olamaz mısın? Ardından bakamıyorum, gözlerimde seni gördüğüm zaman oluşan hayranlık sana nazar olacak diye korkuyorum. Seninle göz göze, karşılıklı uzun uzun susmak istiyorum. Seni küçültüp cebime koyabilmek mümkün olsaydı, herkesten saklayabilseydim ne güzel olurdu değil mi? Bilmesen de apaçık kıskanıyorum seni.

Yazar Bilgisi

Mecnun R.

O artık resmen bir ekonomist. Aynı zamanda web geliştirici ve blog yazarı. Gitarıyla seslendirmeye çalıştığı şarkılarda yaşayan bir ruh hastası. İşte sana minik bir tanıtım yazısı. Detaylı bilgi için tıklaman gereken yer Hakkımda sayfası...

Yorum Yap