Mektup

Güzel Sevmek Başkadır

yazan: Mecnun R.

 

Seninle iletişim kurabilmenin heyecanıyla belirtmek istiyorum. Sabahlara böyle sevinçli açmamıştım gözlerimi. Duyduğum hiçbir “merhaba” bu kadar heyecanlandırmamıştı daha önce beni.

Farkına vardım ki dünya seninle daha da güzelleşiyor. Beni fark ettikten sonra gösterdiğin ılımlı hâle şükürler olsun. (: Umutlu bakarken yarınlara, seni yanımda görebilme gayesi taşıyacağım artık seni fark eden gönlümde.

Artık dünyalarımızın büyüklüğünün önemi birbirimize daha fazla hayran kalmamızı ifade edecek. Vereceğin karşılık ile dünyalarımızı değiş-tokuş edeceğimizin bilincinde olmalısın. Ben sana akılları zorlayacak derecede geniş bir dünya hediye etmek istiyorum.

Aşık olanlardan görüp, öğrendiğim kadarıyla, “Aşk kendinden vazgeçmektir.” Aşk artık sevgili olmak, kendini o’na feda etmektir. Ben seni tanımaya çalıştıkça çok daha mutlu oluyorum. Koyduğun noktaya çok anlamlar sığdırmaya çalışıyorum. Hiç olmadığı kadar hareketli melodiler duymak istiyorum seninle. İçimde oluşan kıpırtılara şaşkınlıkla seyirci kalıyorum. Duâm odur ki;  Hak edelim, aşkımız ortak olsun!

Ben seni mutlu edebilmek için dünyamı dahada genişletmek istiyorum. Sevgiyi hak edip, sana sunabilmek için düşünüyorum şimdilerde. Uzun zamandır fark ettirmeye çalıştığım hislerimi henüz iletebilmiş olmanın acemiliğiyle daha dolu, daha hoş günlere hazırlıyorum kendimi.

Senden habersiz seni tanıyabilmeye çalışmam şaşkın etse de seni, ben huzur buluyorum seni tahmin ettiğim şekilde buluyorum diye. Sesini duyup günlerce kulaklarımda yankılandığı anı, gülüşünü görüp sanki bana gülüyormuşçasına heyecan duyduğum anı daha yakından görüp, yaşayabilme ihtimalime çok çok seviniyorum.

Çiftler birbirinin aklını, zevkini, iç dünyasını, hâl ve dillerini yansıtır ya, seni tanıdıkça seni fark ettirene şükrüm daha da artıyor. Beni aslıma yaklaştırdığın için daha da seviyorum seninle ilgili anlarımı. Seni düşündükçe mutlu oluyorum. Sana ilgi duydukça seviyorum kendimi. Tanıştığıma çok memnun oldum.:)

Yazar Bilgisi

Mecnun R.

O artık resmen bir ekonomist. Aynı zamanda web geliştirici ve blog yazarı. Gitarıyla seslendirmeye çalıştığı şarkılarda yaşayan bir ruh hastası. İşte sana minik bir tanıtım yazısı. Detaylı bilgi için tıklaman gereken yer Hakkımda sayfası...

1 Yorum

Yorum Yap