Mektup

Kıskandım Seni…

yazan: Mecnun R.

Yazdıklarım sana ulaşır mı? Bilmiyorum. Benim hakkımda ne düşünüyorsun, bilmiyorum. Ben sana ne söyleyeceğimi, nasıl söyleyeceğimi de bilmiyorum. Ben artık hiç-bir-şey bilmiyorum. Tek istediğim senden, bakamadığım gözlerinde kendimi görmek. Eğer gün gelir de aklın-fikrin, ruhun-kalbin bir kişi için kilitlenirse, o kişi ben olmak istiyorum. Hayallerindeki seni seven o erkek ben olmak istiyorum.

Sana gelip de konuşamamak bir yana, uzaktan bile bakamıyorum. Çok istiyorum seninle göz göze muhabbet etmeyi. Bakışlarımı kaçırmama sebep olan o ışıl ışıl bakan gözlerin çok heyecanlandırıyor. Anlayacaksın diye korkuyorum. İtiraf edemiyorum. Ya reddedersen diye çok korkuyorum. Şimdi neden yazıyorum diye merak ediyorsan, gidebilme ihtimalin ile yüzleştim. Kıskandım.

Mısralarımdaki sözlerle sana sesleniyorum. Okuyorsan da kendinden habersiz olduğunu biliyorum. İnan zamanı geldiğinde konuşmak istiyorum ama zamanı tam olarak “ne zaman” bilmiyorum. Seni bir ömür beklerimde geç kalmaktan korkuyorum. Bir başkası bakışlarını alır, yüreğini çalar diye çok korkuyorum.

Sana ulaşıp korkuların yerini sevgiyle doldurmak istiyorum. Sende seveceksin, neden “o” ben olmayayım ki diyorum. Ben seni masum masum gülmeye devam et diye mutlu etmek için çok çabalarım ki… (:

Yeter ki sen sev beni…

Yazar Bilgisi

Mecnun R.

O artık resmen bir ekonomist. Aynı zamanda web geliştirici ve blog yazarı. Gitarıyla seslendirmeye çalıştığı şarkılarda yaşayan bir ruh hastası. İşte sana minik bir tanıtım yazısı. Detaylı bilgi için tıklaman gereken yer Hakkımda sayfası...

1 Yorum

 • Daha dokunmadan kurudu irem,
  Çöllere bir türlü yağamıyorum
  Yeni bir koşunun başlangıcında
  Biraz deprem sonrası,
  Biraz şehir hülyası
  Bir kalp yangınından geriye kalan
  Siyah gözlerine beni de götür
  Artık bu yerlere sığamıyorum. :))

Yorum Yap