Mavi Dünyam!

Özgürlüğü Sevdim

yazan: İdil Erkır

Sen gözümdeki en değerli varlığımsın. Herşeyimsin. Gerçekten çok mutluyum. Bağımlın oldum bitanem. Tahmin değil tahammül edemeyeceğim kadar çok seviyorum seni. Yeni yaşın kutlu olsun anlam katanım. İyi ki doğdun iyi ki.

O kadar çok şey öğrendim ki senden, sonunun nereye gittiğini bilmeden, engel olamadan bağımlı oldum. Benim için çok farklısın, çok özelsin. Bunu, hakkını ödemek çok zor bebeğim.

Benim arkadaşım oldun, dostum oldun, sevgilim oldun, her şeyim oldun, sen benim minicik bebeğimsin. Şimdi ilk doğduğun gibi miss kokulu ve günahsız olduğuna inandığım bebeğim, benim sessiz ama içimde fırtınalar koparan bebeğim seni çok seviyorum tamam mı çok. İyi ki doğdun.

Ben kıyamam gözünden süzülene güzel ömrüm. Senin olduğun her gün farklı, bugünün önemi bana konuşmak için fırsat doğdu işte. Yoksa ben her gün iyi ki varsın diyorum. Kimseye böyle değilim, bende farklılaştım. Gönderdiğim hediyeden de anlayacaksın zaten 🙂

Ben yaşama hep ters adımlarla başladım. Bundan dolayı insanlara ters geldim. Hepte alakası olmayan düşlerle yasadım. Hiç kimseden yardım dilemedim. Mahkumiyeti değil özgürlüğü sevdim. Emretmekten değil rica etmekten hoşlandım. Hep kazandım. Her türlü hileyi bildim ama dürüstlüğe önem verdim. İnsanların tipiyle değil yüreğiyle ilgilendim. Ben sende kendimi gördüm. Bundandır sevmelerim…

Yazar Bilgisi

İdil Erkır

Hep öyle kal, açılmasın ıssız kapalı. Ben gizemli seviyorum seni. Keşfetmek için çabalıyorum ya öyle hoşuma gidiyor. Bazen keşifler bulamıyorum ama sana da sormak istemiyorum.

Yorum Yap