Yürüyen Merdiven

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

yazan: Mecnun R.

Tüm Müslüman Aleminin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun.. Allah(c.c) tüm inananlarına, zulüm altında olanlara, vatanını milletini koruma görevi üstlenen mehmetçiğimize, hepimize sağlık, sabır, mutluluk, huzur, birlik, dirlik versin. Çocukluğumuzdaki gibi bayram sevinci yaşamayı nasip etsin. İnşallah !
Arefe günü gece bayramlıklarını ve bilhassa bayramlık ayakkabılarını başucuna alan şirineler, yakışıklılar varya hani yüreklerinde tarifsiz sevinçler barındıranlar… işte bu bayram benden onlara gelsin. 😀

Nerede o çocukluğumdaki bayramlar diyenler ! Heyyy, tadı bayramda değil kendinizde arayın bence. En büyük tat çocukluğun verdiği saf gönülde, onun getirdiği küçük şeylerden büyük mutluluklar çıkarabilme yeteneğinde.

Bayram o bayram ola.
Bayramın bayram olması, en az iki ay öncesinden hazırlanan Ramazanın farz, vacip, sünnet, müstehab.. bütün erkânına uymaya bağlı. Allahu Teâlâ bizleri uyanların yoluna iletsin, o yoldan ayırmasın.
~Hayırlı Bayramlar~

🙂 Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim
Mecnun R.

Yazar Bilgisi

Mecnun R.

O artık resmen bir ekonomist. Aynı zamanda web geliştirici ve blog yazarı. Gitarıyla seslendirmeye çalıştığı şarkılarda yaşayan bir ruh hastası. İşte sana minik bir tanıtım yazısı. Detaylı bilgi için tıklaman gereken yer Hakkımda sayfası...

1 Yorum

Yorum Yap